Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Saimir Tahiri ironizon live Berishën: Doktor, hap studio xhirimi, merru me synetlliqe

Saimir Tahiri ironizon live Berishën: Doktor, hap studio xhirimi, merru me synetlliqe
April 20
20:37 2018

Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri është i ftuar sot në emisionin “Zonë e Lirë” në tv Klan e pritet që deputeti të flasë mbi aktualitetin e ditës. Tahiri u rikthye në qendër të vëmendjes një ditë më parë në parlament, me pjesëmarrjen e tij pas një mungese të gjatë.

Ish-ministri i Brendshem dhe moderatori Arian Çani kanë bërë një video live për ti dhënë një mesazh Sali Berishës. E gjithë kjo nisi nga video që Berisha i bëri dje Tahirit në parlament, teksa bënte thirrje që ai të nxirrej jashtë. Ka qenë Çani ai që i ka kërkuar këtë gjë ish-ministrit.

“ Doktor të bën mirë të hapësh një studio dhe të shkosh vetë si kameraman nëpër dasma, në ditëlindje synetlliqe. Unë jam shumë i bindur se do ja dalësh shumë më mirë seç ia del në parlament. “,-u shpreh Tahiri./Blitz.al/

Komento

Shperndaje