Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ryshfeti 18 mijë euro, zbardhet tjetër bisedë me oficerin e policisë gjyqësore

Ryshfeti 18 mijë euro, zbardhet tjetër bisedë me oficerin e policisë gjyqësore
September 29
21:03 2016

Mbrëmjen e sotme në emisionin investigativ “Stop” është zbardhur tjetër bisedë mes oficerit të policisë gjyqësore Fatos Lushi dhe qytetarit që interesohet për lirimin e sekuestrimit të një llogarie bankare prej 150 mijë euro.

Ditën e sotme, prokurori i akuzuar Ardian Braho, i mohoi akuzat që rëndojnë mbi të, duke u shprehur se në asnjë rast s’ka përfituar para në këmbim të kësaj kërkesë. Por video e sotme thellon mundësinë e përfshirjes të prokurorit në këtë aferë korrupsioni. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje