Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rusi 2018, formacioni i mundshëm përballë Lihtenshtejnit

Rusi 2018, formacioni i mundshëm përballë Lihtenshtejnit
October 06
13:23 2016

Në përballjen e sotme me Lihtenshtejnin, futbollistët e padiskutueshëm do të jenë Etrit Berisha në portë, Mërgim Mavraj dhe Berat Gjimshiti në qendër, Elseid Hysaj në të djathtë të mbrojtjes, ndërsa Naser Aliji në të majtë.

Referuar të rejave më të fundit, mendohet që në mesfushë të jenë dyshja Kukeli-Abrashi, me përpara treshen Roshi-Hyka-Llullaku.

I vetëm në sulm është Bekim Balaj. Armando Sadiku nuk do të jetë pjesë e formacionit për shkak të operacionit si pasojë e një dëmtimi në gju.

/Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje