Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rruga e Komanit, makina me 3 persona bie në humnerë

Rruga e Komanit, makina me 3 persona bie në humnerë
July 23
10:03 2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën e Komanit.

Sipas asaj që raporton Balkanweb, një makinë me tre persona ka rënë në humnerë.
Mendohet se drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga.

Deri tani, sipas informacioneve të para, vetëm një nga personat mendohet të jetë në gjendje të rëndë, ndërkohë që për dy të tjerët nuk dihet gjendja.

Shperndaje