Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Rritet numri i vrasjeve në burgjet greke, masakrohet i riu shqiptar

Rritet numri i vrasjeve në burgjet greke, masakrohet i riu shqiptar
May 01
11:49 2019

Vijon të rritet numri i shiptarëve të vrarë në burgjet greke. Një tjetër ngjarje është regjistruar ditën e sotme ku një shqiptar është vrarë me thikë në burgun e Trikallas në greqi/ Sipas mediave greke 29 vjeçari është goditur me thikë në gjoks dhe këmbë.

Menjëherë pas ngjarjes mësohet se ai është dërguar për ndihmë të parë në spitalin e Trikallas, por ndërroi jetë për shkak të plagëve të rënda.

Ende vijojnë hetimet dhe kujtojmë që ky është i burgosuri i dytë shqiptar brenda 20 ditësh.

A mendoni se ka ardhur koha që dikush të reagojë?

Burimi:Balkanweb

Share