Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrëshen, vritet ish-drejtori i OSHEE-së për zonën e veriut

Rrëshen, vritet ish-drejtori i OSHEE-së për zonën e veriut
September 09
10:02 2016

Paraditen e sotme në qytetin e Rrëshenit është vrarë me armë zjarri një ish-punonjës i OSHEE-së.

Ngjarja ka ndodhur vetëm para pak minutash në një lokal të zonës. Viktima është Saimir Jaku dhe ishte shkarkuar pikërisht një javë më parë nga detyra e drejtorit të OSHEE-së në Rrëshen.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj vrasjeje, por policia është duket hetuar rrethanat për të dalë në një përgjigje përfundimtare. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje