Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reshjet e dendura, humb jetën 50-vjeçari

Reshjet e dendura, humb jetën 50-vjeçari
November 08
13:44 2016

 

Moti i keq sot ka prekur edhe zonën e Këlcyrës, komuna Sukë, ku ka humbur jetën një 50-vjeçar, si pasojë e reshjeve të dendura dhe erës së fortë.

Sipas burimeve, 50-vjeçari ka qenë duke rregulluar çatinë e banesës së tij, por nuk i ka rezistuar dot erës së fuqishme dhe ka rënë, duke humbur kështu jetën.

Ndërkohë, autoritetet bëjnë të ditur se 50-vjeçari akoma nuk është identifikuar. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje