Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reshjet e dendura bllokojnë trafikun në Tiranë

Reshjet e dendura bllokojnë trafikun në Tiranë
August 24
17:01 2016

Prej disa minutash reshjet kanë “pushtuar” kryeqytetin duke shkaktuar probleme me qarkullimin e automjeteve.

Në unazë dhe disa rrugë të tjera të Tiranës është bllokuar trafiku dhe paraqitet situatë problematike.  Nuk dihet ende nëse janë shkaktuar  dëme të tjera. Sipnotikanët kanë parashikuar ulje temperaturash dhe reshje shiu në ditët e fundit të muajit gusht./Blitz.al/

 

Shperndaje