Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rënia e Vllaznisë nga Kategoria, vezë, tymuese, dhe letra higjenike në drejtim të Bashkisë Shkodër

Rënia e Vllaznisë nga Kategoria, vezë, tymuese, dhe letra higjenike në drejtim të Bashkisë Shkodër
May 18
13:03 2018

Pas humbjes në fundjavë ndaj Partizanit, shanset e Vllaznisë për të qëndruar në Superligë janë  shumë pak dhe tifozët shkodranë të acaruar dhe zhgënjyer  kanë dalë në protest përpara bashkisë. Ata akuzojnë drejtuesit lokalë për këtë që po ndodh me ekipin shkodran. Ata i kanë konsideruar si hajdutë dhe kanë hedhur në dejtim të ndërtesës së Bashkisë letra higjenike vezë por edhe tymuese.

Ka disa ditë që shumë figura të njohura shkodrane kanë shprehur keqardhjen e tyre për fatin e Vllaznisë dhe se qyteti djep i futbollit nuk mund të përfundojë në këtë mënyrë.

/Blitz.al/

 

Komento

Shperndaje