Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Refuzuan qëndrimin në Shqipëri, refugjatët sirianë sistemohen në Kareç

Refuzuan qëndrimin në Shqipëri, refugjatët sirianë sistemohen në Kareç
May 05
11:51 2016
Etiketimet
Shperndaje