Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagon ministri Tahiri për video-skandalin: “Ditë të zeza për drejtësinë!”

Reagon ministri Tahiri për video-skandalin: “Ditë të zeza për drejtësinë!”
October 27
21:49 2016
Shperndaje