Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagon ministri Tahiri për video-skandalin: “Ditë të zeza për drejtësinë!”

Reagon ministri Tahiri për video-skandalin: “Ditë të zeza për drejtësinë!”
October 27
21:49 2016

Pas video-skandalit që u transmetua në “Stop” dhe pas deklaratës së ministrit Manjani për shkarkimin e gjyqtarit Guximtar Boçi, ka ardhur edhe reagimi i ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, nëpërmjet një statusi në Facebook.

Në fjalën e tij ai ka falënderuar median pasi, siç thotë ai, për fat të keq po bën punën që në fakt duhej ta bënin institucionet përkatëse.

Më poshtë lexoni statusin e plotë të tij:

saimiri

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje