Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagon ministri i Drejtësisë për incidentin ndaj ministres Nikolla: “Dhuna nuk justifikohet!”

Reagon ministri i Drejtësisë për incidentin ndaj ministres Nikolla: “Dhuna nuk justifikohet!”
November 18
10:29 2016
Shperndaje