Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagon menaxheri i fushatës së Hillary Clinton: Shkoni në shtëpi, sot nuk themi asgjë!

Reagon menaxheri i fushatës së Hillary Clinton: Shkoni në shtëpi, sot nuk themi asgjë!
November 09
08:45 2016

Në kampin demokrat duket se gjërat nuk janë në formën më të mirë, kjo sepse kandidatja Hillary Clinton është duke humbur kundrejt Donald Trump. Megjithatë numërimi ende nuk ka mbaruar. E teksa demokratët janë në panik, menaxheri i fushatës së Clinton, John Podesta, ka reaguar:

“Jemi në numërim votash dhe çdo votë ka rëndësi, sot nuk flasim më tepër, ikni në shtëpi”, – është përpjekur ai të ruajë qetësinë, por mërzia i është lexuar në fytyrë.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje