Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pushimet verore, Meta fotografohet te Gjiri i Lalzit

Pushimet verore, Meta fotografohet te Gjiri i Lalzit
August 12
13:52 2017

Presidenti i ri i vendit, Ilir Meta, ka filluar pushimet verore.

Së fundmi ai është fotografuar duke pushuar në Gjirin e Lalzit.

Fotografitë janë shpërndarë nga Panorama, ndërsa Meta duket në to i relaksuar me rroba plazhi dhe me syze.

Ai duket shtrirë në shezlong duke shijuar rrezet e diellit.

Meta mund të kishte zgjedhur edhe rezidencat qeveritare në Dhërmi ose Vlorë, por duket se nuk ka preferuar asnjërën prej tyre.

Kujtojmë që pjesa më e madhe e politikanëve kanë zgjedhur jugun për të kaluar pushimet.  /Blitz.al/

Komento
Shperndaje