Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Punime në rrjet, ja zonat pa energji sot në Tiranë

Punime në rrjet, ja zonat pa energji sot në Tiranë
June 02
10:30 2016

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë me dije zonat ku do të mungojë energjia elektrike për shkak të disa punimeve që po bëhen në rrjet. Konkretisht, OSHEE njofton se për ndërtimin e rrjetit 20 kv do ketë kufizime në disa zona në orare të ndryshme.

09:00 – 13:00 – Zona pranë ish-repartit 3700 (Tufinë), Babrru (pjesërisht), Paskuqan 2, dhe zona e Kodrës së Kuqe

10:00 – 14:00 – Kodër Kamëz dhe Universiteti Kamëz dhe Bathore (pjesërisht)

09:00 – 14:00 – Paskuqan, Bathore lagjet 2,3 dhe 5, Bregu i Lumit, Valias dhe Parafabrikatet në Kamëz

 

Etiketimet
Shperndaje