Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Protesta e opozitës/ Shtrirë në trotuar, protestuesi pa shenja jete alarmon qytetarët

Protesta e opozitës/ Shtrirë në trotuar, protestuesi pa shenja jete alarmon qytetarët
July 08
22:17 2019

Protesta e opozitës ka kaluar pa incidente dhe nga Kryeministria, protestuesit marshuan drejt parlamentit për të qëndruar aty disa minuta e më pas për ta mbyllur në selinë e PD paqësisht. Por një person i shtrirë në tokë gati pa jetë ka alarmuar jo pak njerëzit, gati në fund të protestës.

Pa shenja jete sipas dëshmitarëve ai ka qëndruar me minuta të tëra në tokë deri sa e ka marrë një ambulancë. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me të, por dëshmitarët treguan se i janë afruar për ta ndihmuar dhe e kanë parë në një gjendje të rëndë shëndetësore, thuajse pa jetë.

Burimi:Balkanweb

Komento
Shperndaje