Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Prezantimi i projektit të Teatrit të ri Kombëtar, artistët nuk ftohen në Kryeministri!

Prezantimi i projektit të Teatrit të ri Kombëtar, artistët nuk ftohen në Kryeministri!
March 10
17:06 2018
Shperndaje