Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Presidenti i Komitetit Olimpik: Shkoi mirë, vetëm disa incidente të tmerrshme!

Presidenti i Komitetit Olimpik: Shkoi mirë, vetëm disa incidente të tmerrshme!
August 21
10:44 2016

Duke reflektuar mbi “Summer Games”në Lojërat Olimpike 2016, Presidenti i “International Olympic Committe”, Thomas Bach, u shpreh se fatmirësisht nuk u shënuan shumë incidente.

Në konferencën për shtyp mbajtur këtë të diel, ai njoftoi se gjithsej kanë ndodhur 4-5 incidente të tmerrshme, por pavarësisht situatave të turpshme, “shkoi më mirë nga sa pritej”.

“Kuptohet, kanë ndodhur disa gjëra vërtet të tmerrshme dhe ishte për të ardhur keq padyshim. Por gjithsesi shkoi mirë”, -tha në përfundim të fjalës së tij Bach. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje