Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Presidenti Erdogan në një intervistë ekskluzive me gazetarin e njohur shqiptar

Presidenti Erdogan në një intervistë ekskluzive me gazetarin e njohur shqiptar
June 19
18:25 2017

E hëna do të rezervojë një program jo të zakonshëm në ekranin e “Top Channel”.

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, do të intervistohet nga gazetari i njohur Sokol Balla në “Top Story”. Këtë e ka bërë të ditur vetë Balla me një postim në Twitter, ku shfaqet duke shtrënguar duart me presidentin turk.

Kjo është hera e parë që një president i këtij kalibri të intervistohet nga një gazetar shqiptar, prandaj  e gjithë vëmendja e teleshikuesve do të jetë drejt Top Story-t mbrëmjen e sotme. /Blitz.al/

 

Shperndaje