Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Prenoton dy prostituta, në dhomën e hotelit i shkojnë të bijat

Prenoton dy prostituta, në dhomën e hotelit i shkojnë të bijat
June 28
14:41 2016

Titus McDonalds nga Nevada është shokuar kur dy prostitutat që kishte porositur me telefon i janë shfaqur në dhomë.

“Nuk kam shkuar kurrë më një prostitutë në jetën time, por kam pasur shumë probleme me martesën dhe doja të shfryja  inatin dhe energjinë që më ishte akumuluar gjatë këtyre viteve”, – është shprehur McDonalds.

Kur personi në fjalë ka hapur derën e hotelit përballë tij janë gjendur dy vajzat e tij, 23 dhe 20 vjeçe, të cilat punonin si punonjëse seksi pa dijeninë e të atit.

“U shokova”, – thotë i ati i vajzave. “Nuk e dija që ato punonin aty. E vetmja gjë që arrita të bëja ishte që u kërkova të falur për sjelljen time gjatë gjithë këtyre viteve dhe që i kam lënë të vetme për shumë kohë”.

 

Etiketimet
Shperndaje