Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Po priste dru në pyll, bie nga lartësia dhe humb jetën 60-vjeçari

Po priste dru në pyll, bie nga lartësia dhe humb jetën 60-vjeçari
July 09
16:05 2016

Një shtetas 60-vjeçar në Korçë ka humbur jetën për shkak të rrëzimit nga pema. Burime të policisë shprehen se viktima me iniciale D. XH ka qenë duke prerë dru në mal kur ka rënë nga lartësia.

Pavarësisht dërgimit në spital për marrjen e ndihmës mjekësore, ai nuk ka mundur të mbijetojë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj.

Komento
Etiketimet
Shperndaje