Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Po dilte nga makina, aksidentohet për vdekje një shtetas në Tiranë

Po dilte nga makina, aksidentohet për vdekje një shtetas në Tiranë
June 28
10:40 2016

Një shtetas ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është aksidentuar teksa dilte nga automjeti i tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së sotme në autostradën Durrës-Tiranë, në zonën e Kasharit. Shtetasi me iniciale A. Gj teksa po drejtonte mjetin e tij tip “Volksëagen” ka aksidentuar një person.

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj. Po punohet për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e plotë të rrethanave.

Komento
Etiketimet
Shperndaje