Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Plagoset me armë zjarri një person në Tiranë, nis hetimi për zbardhjen e ngjarjes

Plagoset me armë zjarri një person në Tiranë, nis hetimi për zbardhjen e ngjarjes
October 18
23:40 2016

Nga Anduena Llabani

Më datë 18.10.2016 ka shkuar në QSUT shtetasi D. Xh., 21 vjeç, i plagosur me armë zjarri (në dorë dhe në këmbë), i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ky shtetas dyshohet të jetë plagosur në zonën e Tufinës, në ambientet e një lokali. Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e kësaj ngjarjeje. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje