Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përplasi për vdekje gruan 38 vjeçare, Memollari: “Jam penduar!”

Përplasi për vdekje gruan 38 vjeçare, Memollari: “Jam penduar!”
July 16
10:41 2016

Ditën e sotme, Andrea Memollari do të dalë përballë trupit gjykues për të mësuar masën e sigurisë pas aksidentit të para 2 ditëve, ku i mori jetën sportistes, Daniela Prifti.

Memollari ka folur para gazetarëve, ku ka thënë: “Jam pënduar shumë për ngjarjen”.

Daniela Prifti u aksidentua këtë të mërkurë nga Memollari, pasi tentoi të shpëtonte dy fëmijë, të cilët rrezikoheshin të përplaseshin nga automjeti. Andrea Memollari u arrestua 4 orë pas aksidentit.

Shperndaje