Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përmbytjet – shënohet viktima e parë, e rrëmben rrjedha e lumit

Përmbytjet – shënohet viktima e parë, e rrëmben rrjedha e lumit
November 08
13:11 2016
Shperndaje