Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përfshihet nga flakët makina në Komunën e Parisit, nuk dihen shkaqet

Përfshihet nga flakët makina në Komunën e Parisit, nuk dihen shkaqet
October 25
10:11 2016

Një automjet në Komunën e Parisit është përfshirë nga flakët në ecje duke u djegur më pas plotësisht. Incidenti është shënuar mëngjesin e ditës së sotme duke shkaktuar panik te banorët e zonës.

Menjëherë kanë mbërritur në vendngjarje policia dhe zjarrfikësja, por pavarësisht ndërhyrjes, makina është djegur plotësisht.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, nëse ka pasur ndonjë defekt apo ka pasur lëndë shpërthyese. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje