Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përdhunoi komshien 22 vjet më të madhe, pranga 24-vjeçarit

Përdhunoi komshien 22 vjet më të madhe, pranga 24-vjeçarit
May 25
10:31 2016

Një i ri 24-vjeçar është vënë në prangat e policisë, pasi përdhunoi komshien e tij. Ngjarja ndodhi në fshatin Drangaj në Peqin, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Shtetasi Jonuz Hyra 24 vjeç ka hyrë në shtëpinë e fqinjes dhe përmes ushtrimit të dhunës ka kryer marrëdhënie seksaule me L. K 46 vjeç.

Ai akuzohet për kryerjen e veprës penale “Marrëdhënie seksuale me të rritura”. Materialet për këtë rast do i kalojnë Prokurorisë për veprime të mëtejshme hetimore.

Etiketimet
Shperndaje