Blitz

 Breaking News

PD publikon datën, ja kur mbahen zgjedhjet për kryetarin e ri

PD publikon datën, ja kur mbahen zgjedhjet për kryetarin e ri
June 28
13:02 2017

Partia Demokratike ka publikuar vendimin mbi hapjen e procesit për garën e kryetarit të ri të kësaj force politike.

Zgjedhjet do të mbahen në datën 22 korrik 2017 dhe të gjithë kandidatët duhet të paraqesin dokumentacionin deri në datën 2 korrik.

Në dokumentin e publikuar për mediat firmosur nga nënkryetari Edi Paloka dhe nënkryetari Edmond Spaho shkruhet vendimi si më poshtë:

Share