Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Paskuqan, nga përdorimi i acidit në shkollë 7 nxënës dërgohen në spital!

Paskuqan, nga përdorimi i acidit në shkollë 7 nxënës dërgohen në spital!
October 06
14:12 2016

Është bërë me dije së disa nxënës shkolle kanë përfunduar tek “Toksikologjia” pasi kanë përdorur acid në shkollë. 9 prej këtyre nxënësve janë dërguar në spital për t’u mjekuar sepse kanë pasur probleme nga përdorimi i acidit. Menjëherë pas këtyre problemeve ata janë dërguar për në shtëpi.

Deri më tani bëhet me dije nga “News 24” se këta kanë qenë nxënës të një shkolle në Paskuqan. /Blitz.al/

 

Shperndaje