Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas sulmit në Barcelonë reagon ambasada shqiptare në Spanjë: Nuk ka shqiptarë të lënduar

Pas sulmit në Barcelonë reagon ambasada shqiptare në Spanjë: Nuk ka shqiptarë të lënduar
August 17
19:32 2017
Shperndaje