Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas publikimit të video-skandalit, ministri Manjani kërkon shkarkimin e Guximtar Boçit

Pas publikimit të video-skandalit, ministri Manjani kërkon shkarkimin e Guximtar Boçit
October 27
21:35 2016
Shperndaje