Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas përplasjes makina kthehet përmbys. Dalin pamjet e aksidentit në Kavajë

Pas përplasjes makina kthehet përmbys. Dalin pamjet e aksidentit në Kavajë
February 24
11:00 2018

Në aksidentin e sotëm në Kavajë, një automjet, i cili drejtohej nga një 30 vjeçare ka përplasur për vdekje nënën 34 vjeçare dhe vjehërrin e saj.

Ata po prisnin në stacion me djalin 8 vjeçar në momentin që ndodhi aksidenti. Sipas dëshmitarëve në vendngjarje për Ballkanweb kanë thënë se makina është kthyer përmbys e ka përplasur viktimat.

Ndërkohë fëmija është mbrojtur nga nëna e tij dhe ka pësuar vetëm dëmtime.

Shkak i aksidentit është bërë shpejtësia dhe lagështia në rrugë./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje