Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas përplasjes makina kthehet përmbys. Dalin pamjet e aksidentit në Kavajë

Pas përplasjes makina kthehet përmbys. Dalin pamjet e aksidentit në Kavajë
February 24
11:00 2018
Shperndaje