Blitz

 Breaking News

Pas akuzave për përdhunim, Neymar merret në pyetje nga policia për 5 orë: “Herët ose vonë do të dalë e vërteta!”

Pas akuzave për përdhunim, Neymar merret në pyetje nga policia për 5 orë: “Herët ose vonë do të dalë e vërteta!”
June 15
09:24 2019

Pak kohë më parë Neymar është akuzuar për përdhunim nga njuë modele në Paris. |Ai është marrë për rreth 5 orë në pyetje nga policia në Sao Paolo, por 0përmbajtja e deklaratës së tij është mbajtur e fshehtë.

Prokurori i çështjes ka thënë se Neymar u është përgjigjur të gjitha pyetjeve dhe  përjashtuar nevojën për një takim ballë për ballë me modelen dhe Neymar pasi ai ka dhënë dëshminë. Sapo ka dalë nga marrja në pyetje, Neymar u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve dhe ka falenderuar të gjithë njerëzit që e kanë mbështetur.

“Unë jam i qetë, i vlerësoj të gjitha mesazhet që kam marrë nga larg,” tha ai. “E vërteta duket shpejt ose vonë”.- ka thënë ai./Blitz.al/

 

Share