Blitz

 Breaking News

Parashikimi i motit për sot tregon se zyrtarisht vjeshta erdhi

Parashikimi i motit për sot tregon se zyrtarisht vjeshta erdhi
November 02
11:22 2019

Moti do të jetë i vranët dhe me reshje shiu të pakta në zonën Veriperëndimore dhe Juglindje. Era do të jetë me intesitet të lartë me drejtim Juglindje me shpejtësi maksimale 10-20 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 5 me lartësi vale 1,5- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat e ulëta  8/23°C

Zonat bregdetare 12/22°C

Share