Blitz

 Breaking News

Panik tek ish-Stacioni i Trenit, shtylla e korrentit shpërthen në flakë e shkëndija

Panik tek ish-Stacioni i Trenit, shtylla e korrentit shpërthen në flakë e shkëndija
February 11
10:47 2020

Një shtyllë korrenti ka marrë flakë, në zonën e ish-Stacionit të Trenit, në Tiranë, duke shkaktuar panik te qytetarët.

Në një video të Balkanweb shihet momenti i frikshëm, kur shtylla e korrentit shpërthen në flakë e shkëndija në mes të rrugës, duke rrezikuar jetën e qytetarëve.

numri i qytetarëve që kalojnë në rrugë është jo i vogël, ashtu si dhe numri i makinave. Kjo ka bërë që policia të ndërhyjë menjëherë, për të shmangur një tragjedi të mundshme, duke bllokuar rrugën.

Share