Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pamje të rralla, koha kur Trump ngjitej në ringun e keçit

Pamje të rralla, koha kur Trump ngjitej në ringun e keçit
January 24
14:31 2017

Në vitin 2007, presidenti aktual amerikan ka marrë pjesë në një ndeshje keçi të WrestleMania dhe në pamjet e rralla në Youtube, ai paraqitet duke ruajtur kokën e kundërshtarit.

Si pjesë e këtij spektakli, Vince McMahon  nisi një zënkë me Donald Trump dhe më pas vetë Trump e ftoi atë për një ndeshje në ring, shkruan Balkanweb.

Meqenëse McMahon nuk pranoi, ata ranë dakord që të sillnin secili nga një keçist përfaqësues që do të ndeshej në emër të secilit në ring.

Ai që zgjodhi Trump fitoi në ring dhe si kundërpërgjigje Trump i ruajti flokët McMahon në atë që cilësohej si “Beteja e miliarderëve”.

 

Komento
Shperndaje