Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë

Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë
March 29
14:11 2016

Shtëpia e Bardhë është mbyllur sërish për shkak të një pakoje të dyshimtë që është gjetur në Capitol Hill. Një ditë më parë, shkak për mbylljen u bënë të shtënat, nga të cilat mbeti i plagosur një person.

Policia ka rrethuar vendin dhe ka nisur hetimin për të përcaktuar përmbajtjen e pakos që shkaktoi alarm në ndërtesën më të sigurt në botë. Ende nuk ka informacione lidhur me përmbajtjen e pakos së dyshimtë.

Etiketimet
Shperndaje