Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

OSHEE: Subjekti privat dëmtoi linjat, një pjesë e Durrësit pa energji elektrike

OSHEE: Subjekti privat dëmtoi linjat, një pjesë e Durrësit pa energji elektrike
August 05
19:45 2016

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë me dije se një pjesë e Durrësit ka mbetur pa energji për shkak të dëmtimit të shkaktuar nga një subjekt privat.

“Zona e plazhit nga Ura e Dajlanit ka mbetur pa energji elektrike. Një subjekt privat ka dëmtuar linjat dhe ndaj tij po merren të gjitha masat ligjore. Morëm masat dhe rikthyem energjinë për qytetin”, – njofton OSHEE. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje