Blitz

 Breaking News

OSHEE paralajmëron: Ja zonat ku do ndërpritet energjia elektrike nesër në Tiranë!

OSHEE paralajmëron: Ja zonat ku do ndërpritet energjia elektrike nesër në Tiranë!
September 09
16:54 2019

Disa zona të kryeqytetit do përballen nesër me mungesën e energjisë elektrike. OSHEE-ja me anë të një njoftim të shpërndarë për mediat thotë se kjo masë vjen pas  ndërhyrjeve që po kryhen në disa kabina elektrike.

Njoftimi i OSHEE:

Pershendetje. Ne vijim te investimit te OSHEE per rikonstruksionin e kabinave, neser ne date 10 shtator do te stakohet energjia elektrike ne keto zona ne Tirane/ 10 shtator

09:00-13:30

rruga “Agush Gjergjevica”, rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e ish-Qytetit Studenti

09:00-15:00

Rruga “Hoxha Tahsim”, Pjesërisht Sheshi i Xhamllikut

09:00-15:30

Rruga “Riza Jaha”, rruga “Qema Stafa”.

/Blitz.al/

Share