Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

OSHEE lajmëron: “Tirana 8 orë pa energji ditën e premte, ja zonat e prekura!”

OSHEE lajmëron: “Tirana 8 orë pa energji ditën e premte, ja zonat e prekura!”
May 16
10:25 2019

Ditën e premte do të ketë mungesë të energjisë elektrike rreth 8 orë në disa zona të Tiranës.

Kompania OSHEE ka bërë me dije se ndërprerja e energjistë do të bëhet në orën 8:00 të mëngjesit deri në orën 16:00 me datë 17 maj, si pasojë e punimeve.

Zonat e prekura nga punimet janë: “ Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, pranë ish-fushës se Aviacionit, Lapraka, rrugët “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti” dhe zona rreth Spitalit Ushtarak./Blitz.al/

Komento
Shperndaje