Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

OSHEE lajmëron: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike

OSHEE lajmëron: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike
July 04
20:16 2019

Rrjeti i OSHEE në Tiranë po kryen vazhdimisht punime në kabinat elektrike dhe si pasojë e kësaj, në zona të caktuara ka ndërprerje të energjisë.
Këtë herë, OSHEE ka dhënë lajmërimin për zonat që do të preken me 5 dhe 6 korrik.

Njoftim për abonentët Tiranë

“Për shkak të punimeve që do të kryhen në datat 5-6 korrik, në disa kabina në kryeqytet, do të stakohet energjia elektrike në këto zona në Tiranë

5 korrik

09:00-15:00

rruga “Loni Ligori” pranë rrugës “Teodor Keko”, rruga “Muhamet Gjollesha”, rruga “Mihal Duri”

9:30 deri 15:00

rruga “Jeronim De Rada”, rruga “Jordan Misja”, rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”, rruga “Siri Kodra”, rruga “Mehmet Brocaj”, rruga “Mine Peza”

09:00-13:00

rruga “Kongresi i Manastirit”

13:00-14:00

rruga “Kadri Roshi”

14:00-15:00

rruga “Ibrahim Brahja”

6 korrik

09:00-15:00

Zona e Astirit

09:00-16:00

Rruga “Mati Logoreci”, rruga “Njazi Meka”,

09:00-11:00.

rruga “Gjon Kastrioti”, rruga “Riza Cuko”

01:00-04:00

rruga Bardhyl.”

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje