Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nora Malaj: Pas inspektimit kemi mbyllur 77 kopshte pa licencë në Tiranë

Nora Malaj: Pas inspektimit kemi mbyllur 77 kopshte pa licencë në Tiranë
September 08
11:15 2016
Shperndaje