Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njihuni me qenin e ngjashëm me Donald Trump

Njihuni me qenin e ngjashëm me Donald Trump
July 02
11:59 2017

Mr. Griff është një qen që ka fituar mbi 9000 ndjekës në Instagram falë ngjashmërisë që ka me presidentin amerikan Donald Trump.

Pronarja e këtij qeni, 23-vjeçarja Steph Rounds, e cila banon në Nju Jork, ka dy vite që i modelon flokët qenushit dhe i poston foto nëpër rrjete sociale.

“Është shumë për të qeshur. Duket me të vërtetë si Donald Trump. I ka flokët njësoj, edhe mimikën e fytyrës njësoj”,- thotë Steph për “Daily Mail”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje