Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një tjetër sukses për Andi Lilën, vlerësohet me çmim te Pas Giannina

Një tjetër sukses për Andi Lilën, vlerësohet me çmim te Pas Giannina
September 27
20:48 2016

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila, i cili luan për skuadrën greke Pas Giannina është vlerësuar me një tjetër çmim. Ka qenë vetë Andi Lila, i cili ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku shihet se është vlerësuar me çmimin si “Lojtari më i mirë i ndeshjes”.

Ky çmim për mbrojtësin e Kombëtares sonë korrespondoi me takimin kundër Platanias, në javën e tretë të kampionatit grek.

Çmimi në fjalë vjen pak ditë pas trajneri i ekipit grek zgjodhi shqiptarin Andi Lila si kapiten të klubit. /Blitz.al/

 

MVP 3rd week greece superlegue #PasIoaninna-Platanias #proud

A photo posted by AndiLila ?? (@andilila) on

Etiketimet
Shperndaje