Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një mjet i dyshimtë pranë stacionit, evakuohet Ura e Londrës

Një mjet i dyshimtë pranë stacionit, evakuohet Ura e Londrës
October 18
10:51 2016

Ura e Londrës është evakuuar menjëherë pas raportimeve për një mjet të dyshimtë që është parë pranë stacionit. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku ka kryer rrethimin e zonës dhe evakuimin e banorëve nga ndërtesat aty pranë.

Një zëdhënës i policisë vendase bëri me dije për mediat se u thirrën në vendngjarje rreth orës 07:50 të mëngjesit, pas raportimeve për një automjet të dyshimtë.

Bëhet e ditur se është duke u kryer një vlerësim i automjetit të parkuar jashtë Sainsbury në Borough High Street. /Blitz.al/

londerr

Komento
Etiketimet
Shperndaje