Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ngjarje tronditëse në Fier: I moshuari i harruar nga familja gjendet i vdekur pas 20 ditësh në shtëpi

Ngjarje tronditëse në Fier: I moshuari i harruar nga familja gjendet i vdekur pas 20 ditësh në shtëpi
October 27
19:17 2016

Një ngjarje shumë tronditëse ka ndodhur sot në qytetin e Fierit. Një i moshuar, rreth 68 vjeç, kishte ndërruar jetë 20 ditë më parë, por asnjë nga familjarët e tij nuk e kishte vënë re mungesën e gjyshit të familjes.

S.A., 68 vjeç, është gjetur nga policia mëngjesin e sotëm në orën 09:20 dhe pas ekspertizës mjeko-ligjore ata kanë dalë në përfundimin se ai nuk ka pasur asnjë shenjë dhune, por ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. /Blitz.al/

Shperndaje