Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare, babai shtyp vajzën me makinë teksa po parkonte

Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare, babai shtyp vajzën me makinë teksa po parkonte
October 21
11:16 2016
Shperndaje