Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare, babai shtyp vajzën me makinë teksa po parkonte

Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare, babai shtyp vajzën me makinë teksa po parkonte
October 21
11:16 2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali në një familje shqiptare. Mediat shkruajnë se një vajzë 18-muajshe me iniciale E.Xh. është shtypur me makinë nga babai i saj.

Ngjarja ka ndodhur në Mazzarrone, në provincën Catania, në familjen Xhafkollari. Pavarësisht se është dërguar me urgjencë në spital, vajza nuk ka mbijetuar pasi rrota e makinës i kishte zënë kokën.

Sipas mediave lokale, ngjarja ka ndodhur në momentin që familja sapo ishte kthyer në shtëpi dhe burri po parkonte makinën./Blitz.al/

Komento
Shperndaje