Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ngjarja në Krujë, kryeministri Rama shkon në QSUT

Ngjarja në Krujë, kryeministri Rama shkon në QSUT
May 27
13:53 2016

Deri tani, nga autobusi me pasagjerë besimtarë ortodoks, që mori flakë në Krujë, rezultojnë 2 viktima, 12 të plagosur rëndë, ndërkohë që 7 prej tyre kanë më shumë së 50% të trupit të djegur nga flakët.  Mosha e tyre varion nga 40 deri në 60 vjeç.

Kryeministri Rama së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqja, janë parë në QSUT për të vizituar të dëmtuarit dhe familjarët e tyre.

Ndërkohë më poshtë ndiqni listën e plotë të pasagjerëve në autobus:

Komento
Shperndaje