Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Ngacmoi seksualisht të miturën 15-vjeçare, arrestohet polici

Ngacmoi seksualisht të miturën 15-vjeçare, arrestohet polici
February 11
16:09 2019

Menjëherë pas denoncmit të neësbomb.al është arrestuar polici i cili u akuzua për ngacmime seksuale. Ngjarja ndodhi në Malësinë e Madhe dhe ka qenë nëna e vajzës e cila ka shkruar për rastin në redaksinë e newsbomb. Ajo gjithashtu ka dërguar edhe video ku duken aktet e turpshme.

Polici quhet Berhan Bajrakurti dhe ishte me pozicion efektiv në zonën e Gruemirës. Akoma nuk ka asnjë deklaratë zyrtare nga policia e shtetit për këtë ngjarje të rëndë e cila ka shokuar mbarë opinionin publik.

Lajmin e plotë e gjeni duke klikuar këtu:

http://blitz.al/aktualitet/lajme/fotovideo-shefi-i-policise-abuzon-seksualisht-me-te-mituren-15-vjecare-nena-rrefen-tmerrin/

/Blitz.al/

Share