Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndryshime të njëpasnjëshme në Prokurorinë e Tiranës. Ja emrat zëvendësues…

Ndryshime të njëpasnjëshme në Prokurorinë e Tiranës. Ja emrat zëvendësues…
January 12
13:57 2018

Ditën e sotme janë bërë të tjera ndryshime në Prokurorinë e Tiranës. Nga Syri.net mësohet se Arta Marku ka vendosur të bëjë lëvizje të reja.

Talentin Preçi dhe Kaso Biberi janë emëruar si shefa seksionesh. Preçi në sektorin e krimeve kundër pronës dhe Biberi në atë të ekzekutimit të vendimeve.

Gjergji Tako që ishte në këtë detyrë, ka kaluar si Prokuror i thjeshtë.

Ndërkohë që, Arben Nela dhe Erion Pano do të vazhdojnë të mbajnë detyrën e zv/prokurorëve të Tiranës. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje